MKDNews.com

Фудбал

Вардарци подготвени за спектаклот

Фудбалерите на Вардар, во среда навечер, против БАТЕ Борисов, ќе се обидат да изборат пласман во третото квалификациско коло во Лигата на шампиони.

0 comment Read Full Article

Вардарци подготвени за спектаклот

Фудбалерите на Вардар, во среда навечер, против БАТЕ Борисов, ќе се обидат да изборат пласман во третото квалификациско коло во Лигата на шампиони.

0 comment Read Full Article