MKDNews.com

„Спектакуларно“ отворање на вино (видео)

август 27
07:53 2019

Овој „генијалец“ реши да проба да го отвори виното со оган од плинска боца, но очигледно не е доволно обучен за тоа па неговиот обид заврши катастрофално и шишето му експлодираше во рацете. За среќа од експлозијата не е повреден никој.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment