MKDNews.com

Орландо Блум ужива гол на плажа со Кејти Пери (Фото)

Орландо Блум ужива гол на плажа со Кејти Пери (Фото)
август 05
19:28 2016

Холивудскиот актер, Орландо Блум, се појави на насловните страници на скоро сите американски списанија, и тоа потполно гол. Папараците го фотографираа како сурфа на даска за сурфање, во друштво на Кејти Пери, која за разлика од него, носеше костим за капење.


Актерот моментално е на годишен одмор, а парот ужива на скриените италијански плажи. Според фотографиите, можеме да сфатиме дека Орландо најмногу сака да се капе без костим за капење.

Фотографиите ги направи фотограф, кои ги продаде на списанието “New York Daily News”. Најверојатно Орландо не знаел дека го сликаат, ниту пак, дека ќе се појави во бројни списанија. Орландо и Кејти се во врска веќе седум месеци и навистина уживаат заедно.

Пред да го соблече костимот за капење, Орлано носеше шорцеви, а пред да ги фотографираат, парот размени неколку бакнежи.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.