MKDNews.com

Вперила пиштол во 2 годишно дете и сликата ја поставила на facebooк

септември 12
19:54 2013

Жена му вперува пиштол на двегодишно дете и сето тоа го поставила на Фејсбук.

И покрај бројните разгледувања на сликата на социјалните мрежи идентитетот на жената и детето не се утврдени.

На фотографијата се гледа како млада жена,со насмевка,вперува пиштол меѓу очите на двегодишно дете.Засега се знае само дека сликата се појавила на аргентински Фејсбук,па затоа се верува дека жената и детето се од некоја земја од Јужна Америка.

Не е познато ниту тоа дали пиштолот на фотката е вистински,но без разлика на тоа организациите за заштита на децата тврдат дека вакво соочување со огнено оружје може негативно да влијае врз детето.

Tags

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.