MKDNews.com

Убавата Даница Трал ги покажа своите атрибути(фото)

септември 18
22:02 2013

Даница Трал се врати на насловните страници на магазините за мажи.Убавата Британка на радост на своите многубројни фанови повторно одлучи да ги покажа своите атрибути.Даница Трал за магазинот  Нутс сними нова фотосесија, а признаваме и ние не сме нешто подолу од нив. Кога ќе ја видите во позите на новите фотографии, ќе ви стане јасно зошто.

image

image

image

image

image

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.