MKDNews.com

Уапсени К-15? (фото)

септември 12
17:35 2013

„Заразна“ вест кружи преку социјалните мрежи, според која наводно членовите на К-15, Бубо, Васко и Миле биле уапсени.Кому му паднало на памет да се шегува со вакво нешто, особено со омилените јунаци кои долго време го забавуваа македонскиот народ, се уште не се знае, но ова веќе не е интересно.

image

.

.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment