MKDNews.com

Snoop Lion на облог добил половина килограм марихуана (видео)

септември 19
05:31 2013

Познатиот рапер Snoop Dogg, кој од скоро време има нов музички прекар, Snoop Lion (Снуп лав), никогаш не негира дека консумира марихуана ,и јавно кажува дека има и “рецепт”,сега дури и јавно покажува половина килограм, кој го добил во победа на облог.Облогот го добил за победата на боксерот за кого навивал, кој победил на бокс-натпревар.

Фотографијата од Инстаграм кружи на интернет, а раперот дури оставил и белешка кога ја прикачил.

“Благодарение на шампионот за која навивам, го победив во облогот мојот другар Луи од Мексико. Половина килограм за најдобриот!
И има да уживам и тоа како, ха, ха, ха….”, се зборовите на Snoop Lion

image

Tags

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment