MKDNews.com

Скриена камера :Метеор го уништи светот (видео)

септември 05
16:56 2013

После сите оние зафрканции со лифтот сега со помош на телевизор од LG , метеор удира го градот и го уништи светот , погледнете ја реакцијата на луѓето. Што би направиле вие ако за време на интервју за работа низ прозорот видите како на Земјата паѓа метеор?

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.