MKDNews.com

Силиконска “бомба” не можеше сама да излезе од лондонскиот ноќен клуб “Whisky Mist”

септември 20
21:15 2013

Oткако ја исфрлија од шоуто “Celebrity Big Brother”, а во куќата стекна пријатели со кои се дружи и по излегувањето од реалното шоу. Кортни Стоден (19) излезе со Лорен Харис, трансексуалец кој го запозна во шоуто, и се опијани “до даска”.

Имено, русокосата силиконска “бомба” не можеше сама да излезе од лондонскиот ноќен клуб “Whisky Mist”. Таа се тетеравеше на нејзините “порно” високи потпетици, па не можеше ни да застане. До автомобилот ја одвлечка непознат маж, кој подоцна “мртва пијана” го галеше по коленото, велат очевидците.
Покрај тоа што не можеше да оди, цело време и излегуваа брадавиците од фустанот. Колку и да се трудеше да ги задржи огромните гради на место, сепак тоа не и одеше од рака. Нејзиниот сопруг Даг Хатчисон (53) не беше со неа.

Силиконска "бомба" не можеше сама да излезе од лондонскиот ноќен клуб "Whisky Mist"1

 

Силиконска "бомба" не можеше сама да излезе од лондонскиот ноќен клуб "Whisky Mist"3

 

Силиконска "бомба" не можеше сама да излезе од лондонскиот ноќен клуб "Whisky Mist"4

 

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.