MKDNews.com

ШОКАНТНО:15 минутно видео од тоа што се случуваше пред Бристол

септември 12
23:23 2013

Во раните утрински часови, во 1 часот по полноќ започна акцијата за расчистување на Паркобраните. На почетокот беа исклучени уличните светилки за потоа активистите да бидат уапсени под образложение дека го нарушуваат јавниот ред и мир. 

Видео Centarnews

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment