MKDNews.com

Рита Ора ја покажа својата секси тетоважа (фото)

септември 17
01:21 2013

Британската пејачка со косовско потекло Рита Ора ги израдува своите фанови со нејзината нова тетоважа, а притоа ги покажа и своите бујни гради. Пејачката овој пат на себе тетовираше „pin-up“ девојка и тоа кај најпознатиот тату-мајстор од Њујорк, Банг Банг Мек Курди. Пејачката за ова тату-дело морала да седи пет часа на жешкото столче.

Рита, која неодамна стана позната на нашиве простори, својата светска слава ја искористи на повеќе начини. Најмногу се прослави со нејзиното „лумпување“ по дискотеките во друштво со Ријана.

Фото: Instagram

Фото: Instagram

Фото: Instagram

Фото: Instagram

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment