MKDNews.com

Ријана се соблече во Тајланд ,и две лица се во затвор (фото)

септември 23
14:55 2013

Една од фотографиите го привлече вниманието на тајландската полиција и беше искористена за апсењето на две лица.
Станува збор за фотографијата на која Ријана позира со слатко животинче „slow loris“ (бавен лорис). Животното со големи очи е на листата на заштитени видови, па полицијата ги уапсила двете лица кои им нуделе на туристите да се фотографираат со него.

image

image

image

image

image

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.