MKDNews.com

Пукал во синот, снаата и сосетката па се самоубил

септември 16
00:18 2013

Пукал во синот, снаата и сосетката па се самоубил. За семејна трагедија во Земун јавуваат српските медиуми. Според објавените информации, вечерва околу 20:30 часот поворзасен маж од се уште неутврдени причини, почнал да пука кон својот син, неговата сопруга и една нивна сосетка. Откако испукал неколку куршуми, сам си пресудил.

Соседите видно вознемирени велат дека на пукањето му претходела расправија. Синот, снаата и сосетката се повреди се префрлени во болница од каде за српските медиуми велат дека не се во животна опасност. Се уште не се знае, кои се причините за кавгата. 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.