MKDNews.com

Претепан малолетник во Куманово

септември 23
13:20 2013

Вчера во полициската станица во Куманово било пријавено дека тројца насилници без никаков повод и причина нападнале кумановчанец.

Инцидентот се случил околу  19 часот пред основното училиште „Наум Фрашери“ кога три непознати лица без повод и причина физички го нападнале 15-годишниот Н.С. удирајќи го со тупаници и клоци во пределот на телото.Се преземаат мерки за откривање на сторителите.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.