MKDNews.com

Потрошила 23.500 евра за да изгледа како Памела Андерсон

септември 09
09:17 2013

Kerolin-Anderson-8Керолин Андерсон koja има 28 години лесно можете да ја помешате со Памела Андерсон. Таа има платинеста коса, бујни гради, темен тен.

Девојката од Ливерпул, досега потрошила 20.000 фунти (околу 23.500) евра, на естетски операции, за да изгледа како Памела.

Таа е професионален двојник, и позира на приватни и јавни настани во Ливерпул. Најавува и дека ќе тетовира бодликава жица на раката, исто како ѕвездата од „Чувари на плажата“.

Досега вбризгала ботокс, била на избелување на забите, редовно вбризгува Меланотан, течност која ја затемнува кожата, а на солариум оди од својата 10. година.

Потрошила 20.000 фунти за да изгледа како Памела Андерсон Caroline-Anderson-Treats-17
Kerolin-Anderson6

Kerolin-Anderson5

Kerolin-Anderson4

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.