MKDNews.com

Полицијата се потсмевала со голиот труп на Витни Хјустон

септември 21
01:43 2013

Полицаец до Беверли Хилс е обвинет за нагтдување на голото тело на Витни Хјустон и за давање на несоодветни коментари на сметка на поп-ѕвезда на местото на нејзината смрт минатата година.

Имено ,Пејачот Реј Џеј (32) кој беше во врска со трагично загинатата музичка ѕвезда Витни Хјустон пред нејзината смрт во 2012 година, полудел слушајќи ги потценувачките коментари на лекарите и полицијата кои работеле на случајот, кога починала ѕвездата.

Раперот се пожалил дека таа ноќ сакал физички да се пресмета со полицајците па морале да го изнесат од хотелот во Лос Анџелес во кој пејачката се удави во кадата.

Причината за тоа е што полицаецот Тери Натал го кренал чаршавот од голиот труп на Витни и искоментирал: „ По ѓаволите, и сеуште изгледа одлично, зарем не?“. Реј сега размислува и за тужба поради непримерно однесување на полицијата.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.