MKDNews.com

Пенелопе Круз со совршено тело (Фото)

септември 13
19:31 2013

39-годишната Шпанска убавица Пенелопе Круз го роди своето второ дете на крајот на јули.

Актерката сепак изгледа дека има тајни методи за враќање во идеална форма, бидејќи ги изненади сите со совршените мерки. Помалку од два месеци откако и даде живот на мала госпоѓица, среќната мајка веќе нема никакви грижи да се шета по костим.

Добитничката на “Оскар” за најдобра женска улога изгледа брилијантно.
Уживате во секси визијата на нејзините неколку слики од плажа. Сликите се од одмор на ѕвездата, нејзиниот сопруг Хавиер Бардем и децата во сончевата Костарика. Семејството беше таму во последните две недели на август, но не успеаа да ги избегнат љубопитните папараци.

93233424a056

Пенелопе Круз со совршено тело

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.