MKDNews.com

Oхриѓани заедно со градоначалникот со плашица и пиво навиваа на плоштадот (ФОТО)

септември 04
20:11 2013

Oхриѓани заедно со градоначалникот Бакрачески со плашица и пиво навиваа за нашите кошаркари

Untitled8
Untitled9

Untitled10

Untitled11

Untitled12

Untitled111
Untitled1

Untitled3

Untitled5

Untitled6 Untitled7

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.