MKDNews.com

Одрон на земјата разнесе автомобил (видео)

септември 01
17:55 2013

Возачот на автомобилот кој возел на крајбрежниот пат во Килунг во северниот дел на Тајван имал голема среќа откако неговиот автомобил бил удрен од карпа при лизгање на земјиштето во саботата. Возачот на автомобилот зад него успеал да снимаат моментот на лизгањето на земјиштето ,за среќа возачот поминал само со полаи повреди.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.