MKDNews.com

Новата мис Америка со индијско потекло не ја сакаат американците (фото)

септември 16
17:29 2013

Нина Давулури е новата мис Америка, но според коментарите, таа не е примена баш најдобро од јавноста во САД само затоа што има индијско потекло, иако, секако, е американка.

По таа логика на глупациве кои коментираат, ни Хусеин Обама не би требало да биде тоа што е председател.

Еве ви го линкот каде се собрани коментари ,критики како и мала галерија на слики на дамата која стана мис на Aмерика.

image

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.