MKDNews.com

Мадона : САД да стои подалеку од Сирија (фото)

септември 07
19:18 2013

Американската поп ѕвезда Мадона е против воена интервенција врз Сирија, за која што се залага претседателот Барак Обама.

-САД да стои подалеку од Сирија-стои напишано на фотографија која што пејачката ја објави на „Инстаграм“.

Мадона на тој начин им се приклучи на бројните граѓани на САД, но и на познатите личности кои што се против воена интервенција врз Сирија.

madonnaSirija

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.