MKDNews.com

Ја убил својата сопруга бидејќи го заразила со СИДА (Видео)

септември 06
00:02 2013

Полицијата се сомнева дека познатата руска манекенка Јулија Лошагин била убиена од страна на нејзиниот сопруг Дмитриј откако дознал дека тој бил заразен со СИДА.

rusija-ubistvo-manekenke
Дваесет и осум годишната манекенка Јулија беше пронајдена мртова во шумата, во Урал.

Таа била унаказена и непрепознатлива со скршен вратот. Беше идентификувана по ДНК анализа.
Нејзиниот сопруг Дмитриј (37) беше уапсен во Екатеринбург, под сомнение за вмешаност во ужасното убиство под сомнените дека ја убил бидеки таа го заразила со сида.
Испитувањето кое е вршено по нејзината смрт покажа дека манекенката била ХИВ позитивена.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment