MKDNews.com

Ги прегазил со автомобил зошто се обиделе да го ограбат (Вознемирувачко видео)

септември 07
16:30 2013

Дваесет и девет годишниот Леонардо Мартелс бил обвинет за убиство со умисла откако прегазил и убил двајца тинејџери кои се обиделе да го ограбат во неаполската населба Посилипо.

На интернет неодамна се појавило и видео од овој инцидент кој се случил на 10. август.

Вознемирувачко видео

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment