MKDNews.com

Брутална тепачка со сабји во Нови Сад (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

септември 17
21:24 2013

На интернет се појави вознемирувачка видео снимка на која се гледа како 16-годишни момчиња со сабји се пресметуваат во двор од едно училиште.Шеснаестогодишниот М.М. и уште еден негов другар, вчера околу 16:30 часот ги нападнале тројца малолетници. Прво имале вербална расправија, која прераснала во физичка пресметка во која биле употребени кратки сабји (мачети).
Оргиналното видео беше отстрането па  поставено од РТС

••ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ  ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО ••

извор: телеграф.рс .видео:RTS

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.