MKDNews.com

Анџелина ќе живее уште само 3 години?

септември 18
22:34 2013

Славната актерка Анџелина Џоли е длабоко убедена дека ќе живее уште само 3 години.Џоли дури започнала да составува и листа на работи кои сака да ги направи пред нејзиниот живот да заврши.По превентивната двојна мастектомија, со цел да се минимизира нејзиниот ризик од рак на дојка, таа планира да направи нова хируршка интервенција за да го отстрани ризикот од рак на јајници, но , покрај тоа таа е убедена дека нема да живее уште долго.

Изворот додава дека на Анџелина и е многу важно да се омажи за Бред, за да нема спорови откако ќе почине и нејзините деца да бидат добро згрижени.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.