MKDNews.com

Зошто Памела Андерсон нурка меѓу нозете на Рик Саломон ? (видео)

август 17
21:13 2013

Згодната актерка пред извесно време го покажа нејзиното неверојатно бикини тело додека ужива во океан со екс-сопругот Рик Саломон на Хаваите.Таа и Рик Саломон ставија крај на нивниот брак во март 2008 година, но Памела и нејзиниот поранешен сопруг се чини дека се смириле откако неодамна повторно се разгоре нивната романса.
ТМЗ објави фотографија на која се гледа како Памела нурка измеѓу нозете на Рик, а тој задоволен се смешка, ние не сме сигирни за што се работи па затоа погледнете и сами донесете заклучок.
pamela-nukra

1,c=0,h=554.bild1,w=559,c=0.bild

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.