MKDNews.com

Временска прогноза – Претпладне сончево, попладне дожд

август 16
07:59 2013

Претпладне ќе биде сончево со умерена облачност. Попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Температурата ќе се движи од 23 до 35 степени. Во Скопје, слично време со температурата до 32 степени.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.