MKDNews.com

Возило на Брза помош се судри со автомобил кај Бит-пазар (фото)

август 13
14:05 2013

Судирот на брзата помош и на автомобилот кај Бит-пазар се случил на раскрсницата во близина на Народната универзитетска библиотека кај Бит-пазар.

sudar111

Фото: Дневник

sudar222

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment