MKDNews.com

Во Охрид со бесење се самоубил 50 годишен маж

август 03
17:52 2013

samoubistvo1sВо Охрид со бесење се самоубил 50 годишен маж.Трагичниот чин се одиграл на улицата “Славеј Планина”.

Безживотното тело на 50 годишниот охриѓанец го пронашле блиски роднини, кои пријавиле во СВР.

Неофицијално, на телото немало никакви траги на насилство. Увид на местото и телото извршиле припадници на крим техника при СВР Охрид и истражен судија

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment