MKDNews.com

Во Иран пронајдени остатоци од вонземјани?(фото)

август 15
15:54 2013

Буч Витковски, директор на Центарот за неидентификувани објекти во Пенсилванија добил необична порака од Иран во која се тврди дека се пронајдени остатоци од тело на вонземјанин. На испратените фотографии на кои се гледа минијатурен костур со издолже череп и длабоки коси очи. Иако на прв поглед фотографиите навестуваат спектакуларно откритие, истрагата за нивната автентичност се уште не е завршена.

vonzemjani1

vonzemjani2

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.