MKDNews.com

ВМРО и Груевски под кожа! (фото)

август 09
19:27 2013

Вљубеникот во ВМРО-ДПМНЕ и во Никола Груевски, си го истетовирал името на партијата и на лидерот на својот грб.

Фотографијата е преземена од Zdravo.com.mk, а порталот истакнува дека му е пратена од читател.

grujo-tetovaza

Zdravo.com.mk

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment