MKDNews.com

Влета во живо во вестите :Мамо, мамо, телефонот ѕвони! (видео)

август 24
23:32 2013

Мароканската водителака Лена Алваш продолжи да чита вести , иако нејзината ќерка се обиде да и го даде мобилен телефон додека таа во живо ги читаше вестите..

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment