MKDNews.com

Вистински „Супермен“ скокна од 27 метри височина (видео)

август 03
22:26 2013

По завршувањето на светското првенство за скокови во вода во Барселона, Мичел Навратил со наметка од Супермен изведе атрактивен скок во море,од 27 метри височина.

 

_69053075_mmdivsupermandivev1

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.