MKDNews.com

Учесничка за избор на Мис на Србија се онесвести среде емисија водителот си продолжи со програмата (видео)

август 24
21:17 2013

misica1Не јадела цела ден па и се свртело на сред емисија. Една од учесничките на изборот за Мис на Србија се онесвести на сред емисија. Бидеји емисијата одеше во живо, камерата успеа се да сними. Водителите воопшто не ја прекинаа емисијата, а останатите мисици, да не си го прекинат позирањето, воопшто не и помогнаа на својатак олешка.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.