MKDNews.com

„Тоше, те молиме играј уште овој пат“(фото)

август 11
21:20 2013

Нашите најдобри кошаркари Перо Антиќ, Бо Мекејлеб и Владо Илиевски објавија фотка на која се гледа како го молат Тодор Гечевски да се премисли и да ја одложи својата одлука да се пензионира од националниот дрес, барем до актуелниот европски собир во Словенија.

 

153008BDF727C84592637F9248F9900C

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment