MKDNews.com

Тешка сообраќајна несреќа во Бугарија (вознемирувачки фотографии +18)

август 14
11:43 2013

Тешка сообраќајна несреќа се случила вчера во соседна Бугарија.При сударот загинаа четири лица, сите од едно семејство. Дошло до судар помеѓу автомобил Рено и камион  Волво,   пишува struma.com.

Несреќата се случила вчера околу 17. 20 часот…

2e66cd157aa8

92fc4d3eb149

520de4dde1c6

0766d6f31757

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment