MKDNews.com

Тешка сообраќајка пред Кичево

август 24
11:45 2013

Тешка сообраќајна несреќа утрово се случила на патот Кичево – Зајас, јавува Пулс24.
Се уште нема информации, дали во сообраќајката има жртви или повредени.

Поради несреќата, сообраќајот на делницата се одвива отежнато.

kicevozajas2_0

kicevozajas1

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.