MKDNews.com

Tепачка на бензинска пумпа во Струга

август 16
11:56 2013

Поради недоразбирање кој прв да наточи гориво, избила масовна тепачка на бензинска пумпа на „Макпетрол“ во Струга.

Инцидентот во кој учествувале две групи млади од Велешта и Струга се случил рано утрово околу 5 часот.

Интервенирала полицијата која едвај успеала да ги смири раскараните страни.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.