MKDNews.com

Синовите на Михајловски како од мајка родени

август 12
10:08 2013

Актерот Тони Михајловски на Фејсбук објави фотографија која предизвика позитивен шок. Имено, на фотографијата може да се видат голите задници на неговите синови, повозрасниот Александар и помалиот Максим. Синовите на актерот позираат и летуваат на Тасос.972348_10151841282477755_403953107_n

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.