MKDNews.com

Шерил Кол го истетовира задникот (фото)

август 25
17:48 2013

По 15-часовна агонија, пејачката Шерил Кол се здоби со огромна тетоважа на задникот, која ги шокираше обозавателите.
Убавата Британка се одлучи на храбар чекор неодамна и без многу да му мисли презела акција.
Татоважата го покрива целиот заден дел, но воопшто не им се допаѓа на обожавателите на пејачката,
кои се чувствуваат разочарани .
Засега пејачката објави само две фотографии, на кој е во долна облека и може да се види целата тетоважа.

Шерил Кол го истетовира задникот1

Шерил Кол го истетовира задникот3

Tags

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment