MKDNews.com

Северина се соблече и настапуваше по долна облека (фото)

август 24
23:59 2013

Таа прво на сцената се појави во долг фустан од чипка, под кој се гледаше долната облека.Нејзина пријателка и помогна да се соблече, по што Северина тотално ги полуди присутните со својата појава.

[print_gllr id=15768]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment