MKDNews.com

Се свршил седумнаесетгодишниот син на Цеца!

август 21
21:35 2013

sin22Синот на пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ,младиот Вељко (17),објавил на својот Фејсбук дека се свршил.

Избраничка на неговото срце е убавата Марина Зеќевиќ,која за Вељко на својот Фејсбук профил под фотографијата напишала дека тој за неа е “повеќе од животот”.

Се огласила и Цеца која оценила дека е многу рано за ваков чекор на нејзиниот син.

-Пу,пу, се уште е рано.Вељко се занимава со спорт,музика,глума и моментално не може да се пронајде себе си.Има време за брак ,рано е да бидам свекрва,рекла Цеца низ насмевка.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment