MKDNews.com

Се разголи и Кристина Арнаудова (фото)

август 24
06:54 2013

Македонската пејачка Кристина Арнаудова пред некој ден реши пријатно да ги изненади свооите фанови на Фејсбук со фотографија од која застанува здив.

Таа на својот Фејсбук профил објави фотографија на која е разголеа на плажа во бикини на која напиша:

„И еве една до сега што не е пуштена во јавност. Денес сум расположена за изненадувања…“

арнаудова

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment