MKDNews.com

Се чека и по 2 часа на Богородица ,за влез во Македонија (фото)

август 10
09:12 2013

На граничниот премин Богородица при влез во нашата држава во овој момент е создадена голема колона од возила ,наш читател јавува дека се чека околу 2 часа. Причината за овој застој нашата екипа ќе проба да го испита.
bogoroditsa1-660x394bogoroditsa2-660x394

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.