MKDNews.com

Самоубиство во куќата Оливија Њутн Џон

август 19
21:59 2013

Засега непознат маж наводно се самоубил во куќата на актерката Оливија Њутн Џон во флорида.

Полицијата одговорила на итен повик за можно самоубиствени во куќа на Јупитер флорида во 12:15 во понеделникот по што пожарникарите пронашле телото на еден човек на местото на настанот.
Од полицијата станица во Јупитер за Палм Бич пост изјавија дека човекот не е поврзан со сопствениците на куќи и не живее таму.
64-годишната актерка и нејзиниот сопруг, бизнисменот Џон Естерлинг (61), не небиле присутни за време на самоубиството,изјавија официјални лица.

CNN јавиува дека куќата била во процес на продажба и дека Оливија Њутн Џон биле во процес на пресечување.

article-2397411-1B3C240B000005DC-517_634x504

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.