MKDNews.com

Репортер падна за време на пренос (видео)

август 15
14:00 2013

Репортерот на „Скај Спортс“, Ник Колинс неодамно се „прослави“ на интернет благодарејќи на малата незгода која ја доживеа додека известуваше во живо.

Денеска се игра пријателскиот меч помеѓу Англија и Шкотска. Поголемите медиумски куќи известуваат од лице место. Репортерот на Скај Спортс“ , Ник Колинс, ќе остане запаметен по паѓањето за време на јавувањето.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment