MKDNews.com

Рекорд: Спиела со 919 мажи во еден ден (фото)

август 31
16:36 2013

Американската порно ѕвездата Лиза Спаркс го држи Гинисовиот рекорд во секс за најпоќе. Таа за 24 часа имала сексуален однос со 919 мажи. Таа вели дека тоа воопшто не е проблем за неа и дека може да го повтори пак.

[print_gllr id=16284]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.