MKDNews.com

Прво појавување на Ким Кардашијан во јавност по породувањето (видео)

август 03
18:48 2013

Старлетата Ким Кардашијан, која пред седум недели ја роди ќерката Норт Вест, првпат се појави во јавноста преку видео порака која и ја испрати на својата мајка Крис Џенер, честитајќи и го новото шоу.

– Мамо, само сакав да ти честитам за новото шоу. Жал ми е што не сум со тебе, но моментално уживам во животот, изјави Кардашијан во пораката.

За време на емисијата во која е пуштена пораката, гостин бил раперот Пи Диди.

Ком, која се прослави по пат на реалното шоу „Во чекор со семејството Кардашијан“, одлучила да се појавува во јавноста додека не ги изгуби килограмите кои ги доби во бременоста.

http://www.youtube.com/watch?v=8AXiuuUihis

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment