MKDNews.com

Поплава на скопски Бит пазар (видео)

август 10
21:26 2013

Силниот ветер и дожд што ги зафати попладнево  Скопје и околината предизвикаа поплави во неколку населби. Освен во Топанско поле, полава имаше и во скопската населба Автокоманда, каде што некои од возачите беа принудени да ги остават возилата

Видео Никола Димишковски

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment