MKDNews.com

Оваа фотографија на Славко Вранеш не е фотошоп? (фото)

август 15
21:07 2013

Црногорскиот репрезентативец Славко Вранеш доволно е висок што најповеќе се приметува на кошаркарските терени, а за во реалниот свет не треба ни да се зборува.

Не знаеме каде го поминал летниот одмор, но знаеме дека им било забавно на тие околу него. На фејсбук излезе слика од центарот висок 230 сантиметри со една девојка.

Не е познато дали е случајна обожавателка или неговата поубава половина, но ако е ова второво, девојкава е буквално половина од Славко. Нема дилеми дека и таа не е нешто посебно висока, но покрај Славко Вранеш, секој ќе изгледа како детенце.
slavko-v

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment